Hírek

EB-őrület – Meccsdömping, minden meccs egy helyen!

Most, hogy az utolsó képeket is elkészítették magukról a foci-őrültek – hogy a család az EB befejeztével majd rájuk ismerjen! -, és lassan az esti nyitómeccsre is feltankolták a hűtőt… indulhat az EB! Itt és most nem fogunk elemzésbe bocsátkozni (ez most egyébként is csak tipp lehetne!), de segítségül közöljük az összes meccs kezdési időpontját, hogy a kedves család (is) mindig tudja, éppen milyen mérkőzés az ami miatt az elvakult futball-hívek nem vesznek részt a család életében! Jó szórakozást mindenkinek! És mindenek előtt; HAJRÁ! MAGYAROK!

A csoportok:

  • A csoport (Róma / Baku) : Törökország, Olaszország (házigazdák), Wales, Svájc
  • B csoport (Koppenhága / Szentpétervár): Dánia (házigazdák), Finnország, Belgium, Oroszország (házigazdák)
  • C csoport (Amszterdam / Bukarest) : Hollandia ( házigazdák), Ukrajna, Ausztria, Észak-Macedónia
  • D csoport (London / Glasgow) : Anglia (házigazdák), Horvátország, Skócia (házigazdák), Csehország
  • E csoport (Sevilla / Szentpétervár) : Spanyolország (házigazdák), Svédország, Lengyelország, Szlovákia
  • F csoport (München / Budapest) : Magyarország (házigazdák), Portugália (birtokosok), Franciaország, Németország (házigazdák)

Az összes kezdési idő közép-európai idő szerint!

CSOPORTMECCSEK:

Június 11. péntek

A csoport: Törökország vs Olaszország (21:00, Róma )

Június 12. szombat

A csoport: Wales vs Svájc (15:00, Baku )

B csoport: Dánia vs Finnország (18:00, Koppenhága )

B csoport: Belgium vs Oroszország (21:00, Szentpétervár )

Június 13. vasárnap

D csoport: Anglia vs Horvátország (15:00, London )

C csoport: Ausztria vs Észak-Macedónia (18:00, Bukarest )

C csoport: Hollandia vs Ukrajna (21:00, Amszterdam )

Június 14. hétfő

D csoport: Skócia vs Csehország (15:00, Glasgow )

E csoport: Lengyelország vs Szlovákia (18:00, Szentpétervár )

E csoport: Spanyolország vs Svédország (21:00, Sevilla )

Június 15., kedd

F csoport: Magyarország vs Portugália (18:00, Budapest )

F csoport: Franciaország vs Németország (21:00, München )

Június 16., szerda

B csoport: Finnország vs Oroszország (15:00, Szentpétervár )

A csoport: Törökország vs Wales (18:00, Baku )

A csoport: Olaszország vs Svájc (21:00, Róma )

Június 17., csütörtök

C csoport: Ukrajna vs Észak-Macedónia (15:00, Bukarest )

B csoport: Dánia vs Belgium (18:00, Koppenhága )

C csoport: Hollandia vs Ausztria (21:00, Amszterdam )

Június 18. péntek

E csoport: Svédország vs Szlovákia (15:00, Szentpétervár )

D csoport: Horvátország vs Csehország (18:00, Glasgow )

D csoport: Anglia vs Skócia (21:00, London )

Június 19. szombat

F csoport: Magyarország vs Franciaország (15:00, Budapest )

F csoport: Portugália vs Németország (18:00, München )

E csoport: Spanyolország vs Lengyelország (21:00, Sevilla )

Június 20. vasárnap

A csoport: Olaszország vs Wales (18:00, Róma )

A csoport: Svájc vs Törökország (18:00, Baku )

Június 21. hétfő

C csoport: Észak-Macedónia vs Hollandia (18:00, Amszterdam )

C csoport: Ukrajna vs Ausztria (18:00, Bukarest )

B csoport: Oroszország vs Dánia (21:00, Koppenhága )

B csoport: Finnország vs Belgium (21:00 , Szentpétervár )

Június 22., kedd

D csoport: Csehország vs Anglia (21:00, London )

D csoport: Horvátország vs Skócia (21:00, Glasgow )

Június 23., szerda

E csoport: Szlovákia vs Spanyolország (18:00, Sevilla )

E csoport: Svédország vs Lengyelország (18:00, Szentpétervár )

F csoport: Németország vs Magyarország (21:00, München )

F csoport: Portugália kontra Franciaország (21:00 , Budapest )

Minden csoport két legjobbja, valamint négy legjobb harmadik helyezett csapat jut tovább!

Pihenőnapok június 24-én és 25-én

NYOLCADDÖNTŐK:

Június 26. szombat

1: 2A vs 2B (18:00, Amszterdam )

2: 1A vs 2C (21:00, London )

Június 27. vasárnap

3: 1C vs 3D / E / F (18:00, Budapest )

4: 1B vs 3A / D / E / F (21:00, Sevilla )

Június 28. hétfő

5: 2D vs 2E (18:00, Koppenhága )

6: 1F vs 3A / B / C (21:00, Bukarest )

Június 29., kedd

7: 1D vs 2F (18:00, London )

8: 1E vs 3A / B / C / D (21:00, Glasgow )

Pihenőnapok június 30-án és július 1-jén

NEGYEDDÖNTŐK:

Július 2, péntek

QF1: 6. nyertes vs 5. győztes (18:00, Szentpétervár )

QF2: 4. győztes vs 2. győztes (21:00, München )

Július 3. szombat

QF3: 3. győztes vs 1. győztes (18:00, Baku )

QF4: 8. győztes vs 7. győztes (21:00, Róma )

Pihenőnapok július 4-én és 5-én

ELŐDÖNTŐK:

Július 6. kedd

SF1: Győztes QF2 vs Győztes QF1 (21:00, London )

Július 7., szerda

SF2: Győztes QF4 vs Győztes QF3 (21:00, London )

Pihenőnapok július 8-án, 9-én, 10-én

DÖNTŐ

Július 11. vasárnap

Győztes SF1 vs Győztes SF2 (21:00, London )

Ajánlott Cikkek